Never say goodbye, because saying goodbye means going away, and going away means forgetting
 
rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasRegistruotisPrisijungti"She wanted to find a way to love them in death, because she forgot how to love them in life." — Sherman Alexie, Reservation BluesGRUODŽIO PRADŽIAShare | .
 

 SIUŽETAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
Seth Lorence Belacqua
Touched by the Devil and saved from God, I walk alone sewn between two worlds

▌atsakingas už : 134
▌bones : 7766
▌bites : 1
▌miręs nuo : 2013-11-29

∞ personažija ∞
Sąjunga su:
Pareigos: Admin

RašytiTemos pavadinimas: SIUŽETAS   Tr. 12 04, 2013 6:41 pm

 SIUŽETAS
"Perhaps it is time to die"
Veiksmo vieta  - žmonių nepažintas ir dar neatrastas (ar bent daugumos žmonių) pomirtinis pasaulis, kuriame sielos palikusios savo pirmojo gyvenimo kūnu, bando išpirkti žemėje padarytas nuodėmes.  Deja, atsiklaupti vietinėje bažnytėlėje ir pasakyti kunigui į ausį, kad atsiprašai tikrai nepakaks. Sielos, dėl vienos ar kitos priežasties palikusios savo žemiškuosius kūnus, klasifikuojamos į 4 rūšis: Amžinuosius ir Išrinktuosius, kurie naujajame savo gyvenime stoja į globotinių poziciją. Ir Prakeiktuosius bei Palaimintuosius, kurie turi išsirinkti globotinį ir rūpintis jo sielos augimu bei tyrumu jei nori išpirkti savo nuodėmes. Bėgant metams Globėja ir Globotinis turi ne tik sukurti ryšį, tačiau ir pagerinti savo gyvenimą, kitaip sakant,  išgryninti savo sielą, tam, kad galėtų pasiekti amžinąjį išganymą Rojuje. Visišką tyrumą pasiekusias sielas įvertina arkangelų taryba ir tik jiems leidus sielą iki Dangaus vartų palydi Šventieji arba kitai - angelai. Jei taip nenutinka, tiek Globėjo, tiek Globotinio kūnai pradeda irti sukeldami nemažai problemų bei dvasinių kančių. Šioje plotmėje mirti  neįmanoma, todėl puvimo kančios trunka ilgai ir vargu ar kada baigsis, savo padėtį galima pakeisti tik nuoširdžiai dirbant ir siekiant tikslo.
Dødestogen‘as, kadais klestėjęs Norvegijos miestas, kuris paslaptingai dingo dar devynioliktame amžiuje, yra nauji sielų namai po mirties. Ši vieta neturi jokių konkrečių vartų pro kuriuos sielos patenka į ją. Kiekviena siela į šį pasaulį ateina taip, kaip mirė senajame. Jei nuskendai, tai ir išnirsi ežero viduryje, jei išsitaškei greitkelyje tai be abejonės netoli jo ir atsidursi. Ten kur buvo įkvėptas paskutinis sielos oro gurkšnis, ji ir atsiranda šiame naujame pasaulyje.  Dødestogen'o yra sielų skaistykla - jei esi čia, tai Dievas nusprendė tau suteikti dar vieną šansą pasitaisyti arba nubausti.


KITA SVARBI SIUŽETO INFORMACIJA
rose Veiksmas vyksta sename, kažkada paslaptingai dingusiame Dødestogen'o mieste, Norvegijos pakraštyje;
rose Dvasia pomirtiniame pasaulyje tampa 2 metais vyresnė, nei buvo pirmajame gyvenime;
rose Sielos skaistykloje yra stebimos angelų, tačiau jie nesikiša į jų gyvenimą, nebent pastebi iš nuodėmių išsivadavusią sielą, tokiu atveju ji paimama į svarstymą ir turi galimybę pasiekti Rojų.
rose Tiek globotiniai, tiek globėjai neša atsakomybę už vienas kitą;
rose Profesijos/darbovietės skirtos, tam, kad sukurti tam tikras netipines/tipines stituacijas, kaip mokinės ir mokytojo romaną, maisto prekių parduotuvės savininko ir siuvėjos nesantuokinio vaiko gimimą ir pan. Pasirinkta veikla gali turėti ir gali neturėti nieko bendro su Jūsų pirmuoju gyvenimu;
rose Jei esate čia, vadinasi, Jūsų pirmasis gyvenimas buvo kažkuo nesėkmingas, galbūt jis Jūsų netenkino, todėl tai puikus šansas viską keisti.
rose Plačiau apie rases skaitykite paskaude ČIA

*kilus neaiškumams kreiptis į administarciją.
Atgal į viršų Go down
 

SIUŽETAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
strangers-