Never say goodbye, because saying goodbye means going away, and going away means forgetting
 
rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasRegistruotisPrisijungti"She wanted to find a way to love them in death, because she forgot how to love them in life." — Sherman Alexie, Reservation BluesGRUODŽIO PRADŽIAShare | .
 

 Rasių aprašymai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
Seth Lorence Belacqua
Touched by the Devil and saved from God, I walk alone sewn between two worlds

▌atsakingas už : 134
▌bones : 7766
▌bites : 1
▌miręs nuo : 2013-11-29

∞ personažija ∞
Sąjunga su:
Pareigos: Admin

RašytiTemos pavadinimas: Rasių aprašymai   Tr. 12 04, 2013 6:53 pm

(Trumpa informacija apie globėjus ir globotinius)
GLOBĖJAI IR GLOBOTINIAI
rose GLOBĖJAI rose
Tai mirusieji, kurių tikslas apsaugoti savo pasrinktą globotinį. Jie turi stengtis padėti globotiniui pasirinkti teisingą antrojo gyvenimo kelią, jį prižiūrėti ir saugoti kaip savo akį, nes jei globotinis nusižengs, globėjas už jo klaidas turės atsakyti savo kailiu.
rose GLOBOTINIAI rose
Tai mirusieji, kurie iš paskutinių turi stengtis dėl savo globėjo, nes jei globotinis nepaklus moralaus gyvenimo normoms ir taisyklėms, tiek jis, tiek jo globėjas amžiams liks įkalinti šioje vietoje. 
TAIGI, GLOBĖJŲ NUODĖMIŲ IŠPIRKIMO KELIAS - SAUGOTI IR MOKYTI GLOBOTINĮ GYVENTI TEISINGAI, O GLOBOTINIO TIKSLAS - MOKYTIS TO TEISINGO GYVENIMO KELIO, JEI NE DĖL SAVĘS, TAI DĖL KITO GEROVĖS. BŪTENT TOKIU BŪDU ABI DVASIOS MOKOMOS ATSAKOMYBĖS, TARPUSAVIO SANTARVĖS, SUPRATINGUMO - VERTYBIŲ, KURIŲ NEPAISĖ PIRMAJAME GYVENIME.
P.S.  heart
Žmonės nepriklauso nei globotiniams nei globėjams rose ŽMONĖS (GRUPĖ) rose 

Tai savo pirmąjį gyvenimą gyvenančios būtybės, nepatyrusios mirties. Būdami per daug smalsūs žmonės pradėjo kištis į mirusiųjų pasaulį, taip po truputį ardė jo darną, taiką ir dėsnius. Tai įvairios raganos, magai, ekstrasensai bei šamanai. Auksčiausioji jėga įsakė dvasioms net nemėginti su jais susisiekti ar bendrauti, nes kitu atveju bus baudžiami skaudžiausia bausme, o mirusių burtininkų sielos neteks galimybės gyventi dar kartą.  
Atgal į viršų Go down
 

Rasių aprašymai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
strangers-